Nr ofertyCP/20200806/01/T

OPIEKUNKA DO SENIORA Z TRIER, 31.08.2020r.! SPOKOJNE ZLECENIE!

  • Niemcy, Trier
  • Podopieczny: 96 lat
  • Data dodania:06.08.2020

Senior mieszka wraz ze swoją żoną w Trier w domku jednorodzinnym. Pan jest bardzo spokojny, nie jest wymagający. W ciągu dnia najchętniej leżałby na kanapie. Lubi też wychodzić na spacery. Pan dla wygody porusza się na wózku, ale nie ma transferu, wystarczy podać mu rękę podczas wstawania. Żona jest całkowicie sprawna, pomaga w opiece nad mężem, również jest bardzo sympatyczną osobą, nie wtrąca się w obowiązki opiekunki. Bardzo kocha męża i stara się zapewnić mu jak najlepszy komfort życia.

  • Internet

Stan podopiecznego (96 lat)

  • inkontynencja częściowa
  • nadciśnienie tętnicze
  • problemy z krążeniem
  • porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego

  • referencje
  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • osoba niepaląca

Zakres obowiązków

  • zmiana pieluch/pieluchomajtek
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • przygotowywanie osoby podopiecznej do snu
  • sporadyczne nocne wstawanie
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • sprzątanie
  • pranie
  • prasowanie