Nr ofertyCP/20200904/04/S

OPIEKUNKA DLA MAŁŻEŃSTWA MIESZKAJĄCEGO W MIEŚCIE SAARBURG OD 18.09.2020r.!

  • Niemcy, Saarburg
  • Podopieczna: 84 lat Podopieczny: 84 lat
  • Data dodania:04.09.2020

Małżeństwo mieszka w dużym mieście Saarburg w okolicach Trier. Oboje są mobilnymi osobami, przesypiają nocki. Do seniorki przychodzi Pflegedienst podawać 2 razy dziennie insulinę, jeździ też na dializy (jest odbierana i przywożona). Państwo mają stały plan dnia, którego należy przestrzegać. Ważna jest punktualność oraz obowiązkowość opiekunki/na. Do obowiązków należy pomoc w higienie, gotowanie, sprzątanie oraz zakupy.

Seniorka jest odbierana i przywożona z dializ. Dla klienta ważne jest żeby wszystko robić zgodnie z planem bo jest to powiązane z godzinami przyjścia Pflegedienst (2x dziennie podają insulinę) Śniadanie seniorzy muszą zjeść już o 7:30. Noce są spokojne.

seniorzy (wiek 84 lata, wzrost ok. 160-165cm, waga ok 70-80kg)

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:

  • Osobny pokój z balkonem
  • Osobna łazienka
  • Internet

Stan podopiecznej (84 lat)

  • cukrzyca (insulinowa)
  • porusza się przy pomocy balkonika

Stan podopiecznego (84 lat)

Wymagane kwalifikacje

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece
  • osoba niepaląca

Zakres obowiązków

  • zmiana wkładek urologicznych
  • pomoc w utrzymaniu higieny ciała osoby podopiecznej
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • gotowanie
  • podawanie napojów
  • prowadzenie samochodu
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości