Nr ofertyCP/20200925/02/D

OPIEKUNKA DLA SENIORKI MIESZKAJĄCEJ W DUSSLINGEN OD 30.09.2020r. DO 05.11.2020r.! SPRAWDZONE ZLECENIE!

  • Niemcy, Dusslingen
  • Podopieczna: 87 lat
  • Czas trwania:1 mc
  • Data dodania:25.09.2020

Seniorka mieszka samotnie w domku jednorodzinnym Dusslingen. Jest w dużej mierze samodzielna jak na swój wiek, ma początki demencji, czasem trudności ze znalezieniem słowa. Cierpi na inkontynencję, nosi wkładki higieniczne. Seniorka jest niekonfliktowa, lubi chodzić na spacery, siedzieć na tarasie, pielęgnować kwiaty. Nie ma żadnej diety, pon – piątek przyjeżdża catering, opiekunka gotuje wtedy tylko dla siebie. W pobliżu sklepu Reve, Netto. Zlecenie oceniane jako bardzo dobre przez zmienniczkę.

  • Internet

Stan podopiecznej (87 lat)

  • demencja - stadium początkowe
  • inkontynencja częściowa
  • porusza się przy pomocy balkonika
  • drugi stopień niepełnosprawności

Wymagane kwalifikacje

  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

  • zmiana wkładek urologicznych
  • pomoc w utrzymaniu higieny ciała osoby podopiecznej
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • gotowanie
  • podawanie napojów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości