Nr ofertyCP/20200929/01/T

OPIEKUNKA DLA SENIORA MIESZKAJĄCEGO Z ŻONĄ W MIEŚCIE TRIER OD 20.10.2020r.! SPRAWDZONE ZLECENIE!

  • Niemcy, Trewir
  • Podopieczny: 96 lat
  • Data dodania:29.09.2020

Senior mieszka wraz ze swoją żoną w Trier w domku jednorodzinnym. Pan jest bardzo spokojny, nie jest wymagający, cierpi na nadciśnienie, inkontynencję, ma problemy z krążeniem. W ciągu dnia najchętniej leżałby na kanapie. Lubi też wychodzić na spacery. Pan dla wygody porusza się na wózku, ale nie ma transferu, wystarczy podać mu rękę podczas wstawania. Żona jest całkowicie sprawna, pomaga w opiece nad mężem, również jest bardzo sympatyczną osobą, nie wtrąca się w obowiązki opiekunki.

  • Internet

Stan podopiecznego (96 lat)

  • inkontynencja częściowa
  • porusza się przy pomocy balkonika
  • nadciśnienie tętnicze
  • problemy z krążeniem

Wymagane kwalifikacje

  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece
  • osoba niepaląca

Zakres obowiązków

  • zmiana wkładek urologicznych
  • pomoc w utrzymaniu higieny ciała osoby podopiecznej
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • gotowanie
  • podawanie napojów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości