Nr ofertyCP/20210210/01/L

OPIEKUNKA DLA SENIORKI MIESZKAJĄCEJ W LUXEMBURGU OD ZARAZ! TYLKO NA POLSKIEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ!

  • Niemcy, Luxemburg
  • Podopieczna: 79 lat
  • Czas trwania:2 mc
  • Rodzaj umowy:Własna działalność
  • Data dodania:10.02.2021

Praca tylko na polskiej działalności gospodarczej. Seniorka (79 lat, wzrost 180 cm, waga 85 kg) jest osobą komunikatywną, sprawną umysłowo. Ze względu na wiek cierpi na ograniczenie mobilności, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i z pomocą opiekunki. Podopieczna sporo czynności wykonuje sama, wymaga pomocy podczas poruszania się oraz podczas zmiany odzieży. Chętnie będzie spędzać czas z opiekunką na spacerach, grach, rozmowach. W tygodniu przychodzi pomoc do sprzątania.

  • Internet

Stan podopiecznej (79 lat)

  • porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego

  • doświadczenie w opiece
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy
  • osoba niepaląca

Zakres obowiązków

  • zmiana wkładek urologicznych
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • przygotowywanie i podawanie posiłków
  • gotowanie
  • podawanie napojów
  • robienie zakupów
  • prowadzenie samochodu
  • towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, fryzjera, znajomych itp.
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości