Nr ofertyCP/20210224/01/H

OPIEKUNKA DLA SENIORKI MIESZKAJĄCEJ W OKOLICY HAMBURGA OD 03.03.2021r.!

  • Niemcy, okolice Hamburga
  • Podopieczna: 81 lat
  • Data dodania:24.02.2021

Podopieczna (160 cm/70 kg) porusza się ze wsparciem balkonika/wózka, pomaga przy przesadzaniu, transferze, podopieczna miała 10 dni temu operację złamanego górnego stawu skokowego, nie może obciążać (lub tylko bardzo mało) jedną nogę, potrzebuje wsparcia przy siadaniu, wstawaniu, podejściu do toalety, przy kąpieli i przy przygotowaniu posiłku. Podopieczna jest bardzo samodzielna tylko obecnie bardzo ograniczona ruchowo przez złamanie. Potrafi przy wszystkich czynnościach dobrze pomagać, obiady może przywozić catering.

  • Osobny pokój
  • Osobna łazienka
  • Internet

Stan podopiecznej (81 lat)

  • drugi stopień niepełnosprawności
  • porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i balkonika

  • doświadczenie w opiece
  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc przy poruszaniu się (transfer)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości