Nr ofertyCP/20210616/03/T

OPIEKUNKA DO SENIORKI MIESZKAJĄCEJ W OKOLICY TREWIRU OD 30.06.2021r.! SPRAWDZONE ZLECENIE!

  • Niemcy, okolice Trewiru
  • Podopieczna: 97 lat
  • Data dodania:16.06.2021

Do opieki Seniorka (wiek: 97 lat, wzrost: 167 cm, waga: ok. 70 kg), która jest osobą całkowicie leżącą, nie transferuje się Podopiecznej. W ciągu dnia, ogląda TV, leży lub śpi. Przygodzi do Seniorki codziennie rano służba pielęgniarska, zmieniają pampersa, myją Seniorkę i przebierają. Podopieczna je zmiksowane jedzenie, ma demencję i przyznaną trzecią grupę niepełnosprawności. Jest dużo czasu wolnego, poza regularną przerwą, zakupy robi Opiekunka cięższe rzeczy przywozi Syn Seniorki. Jest dostępny osobny pokój, osobna łazienka Internet oraz rower. Noce spokojne, Seniorka śpi. Dom jednorodzinny z ogrodem, piękne okolice.

  • Osobny pokój
  • Osobna łazienka
  • Rower
  • Internet

Stan podopiecznej (97 lat)

  • osoba leżąca
  • inkontynencja pełna
  • demencja

  • doświadczenie w opiece
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków

  • zmiana pieluch/pieluchomajtek
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • przygotowywanie osoby podopiecznej do snu
  • układanie i zmiana pozycji osoby podopiecznej w łóżku
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości