Nr ofertyCP/20210623/03/H

OPIEKUNKA DO SENIORKI MIESZKAJĄCEJ W OKOLICY HANOWERU OD 30.06.2021r.! SPRAWDZONE ZLECENIE!

  • Niemcy, Wolfsburg, okolice Hanoweru
  • Podopieczna: 78 lat
  • Data dodania:23.06.2021

Seniorka ma początki demencji, jest po wylewie, ma problemy z poruszaniem się, inkontynencję. Korzysta z gimnastyki, przy asekuracji 2 osób jest w stanie przejść niewielką odległość o balkoniku. W ciągu dnia podsypia na wózku inwalidzkim lub ogląda TV. Zjada chętnie co przygotuje opiekunka, nie jest wybredna. Powinna otrzymywać produkty niezawierające laktozy. Niewiele mówi, nie wymaga ciągłej uwagi opiekunki. Kładzie się do łóżka już ok.18-19:00, ostatnia tabletka o 22:00. Noce spokojnie przesypia. Niedaleko mieszka córka, która pomaga w organizacji zakupów. Niczego nie brakuje.

  • Osobny pokój
  • Osobna łazienka
  • Internet

Stan podopiecznej (78 lat)

  • demencja - stadium początkowe
  • lekkie stany depresyjne
  • inkontynencja
  • po wylewie
  • nadciśnienie tętnicze
  • porusza się przy pomocy balkonika

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie rozszerzonych podstaw (A2)

Zakres obowiązków

  • zmiana pieluch/pieluchomajtek
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości