Nr ofertyCP/20210628/01/T

OPIEKUNKA DO SENIORA MIESZKAJĄCEGO W MIASTECZKU OKOLICY TREWIRU OD 20.07.2021r.

  • Niemcy, okolice Trewiru
  • Podopieczny: 91 lat
  • Data dodania:28.06.2021

Podopieczny (91 lat, 160 cm, 60 kg) jest świeżo po wylewie, obecnie przebywa na rehabilitacji, na ten moment nie mówi, ma mocno ograniczoną prawą stronę, porusza się na wózku inwalidzkim. Planowo ok 20.07 wróci do domu, jego stan powinien się do tego czasu poprawić. Zakupy będzie robił syn, który mieszka w pobliżu. Senior mieszka w domu jednorodzinnym w Sellrich.

  • Internet

Stan podopiecznego (91 lat)

  • po wylewie
  • paraliż częściowy
  • porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego
  • inkontynencja
  • problemy z mówieniem

  • doświadczenie w opiece
  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • zmiana pieluch/pieluchomajtek
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc przy poruszaniu się (transfer)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości