Nr ofertyCP/20210705/01/H

OPIEKUNKA/OPIEKUN DO PODOPIECZNEJ MIESZKAJĄCEJ W OKOLICY HAMBURGA OD ZARAZ! SPRAWDZONE ZLECENIE!

  • Niemcy, okolice Hamburga
  • Podopieczna: 59 lat
  • Data dodania:05.07.2021

Pani Irene  (176 cm, 80 kg, 60 lat) mieszka samotnie  w miasteczku 25557 Hademarschen. Jest po wylewie, porusza się na wózku inwalidzkim, stara się sama podnosić, jest w stanie ustać na chwilę, aby przesiąść się na wózek. Należy pomagać jej w kąpielach oraz ją asekurować.  Pani Irene ma pełną inkontynencję. Noce są spokojne. Podopieczna ma jasny umysł, bardzo dobry charakter, jest osobą miłą, ugodową, na miejscu panuje przyjemna atmosfera.

  • Internet

Stan podopiecznej (59 lat)

  • po wylewie
  • inkontynencja pełna
  • nietrzymanie moczu (cewnik)
  • porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego

  • doświadczenie w opiece
  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • zmiana pieluch/pieluchomajtek
  • opróżnianie worka cewnikowego
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • kontakt z rodziną podopiecznego
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości