Nr ofertyCP/20210805/01/W

Seniorzy z Waiblingen od zaraz do 01.09.! 1650 eur/ mc! Sprawdzone zlecenie, krótkie zastępstwo!

  • Niemcy, Waiblingen
  • Podopieczna: 83 lat Podopieczny: 81 lat
  • Czas trwania:3 tyg. mc
  • Data dodania:05.08.2021

Seniorka jest osobą w pełni sprawną umysłowo, ma drobne problemy z poruszaniem się- używa balkonika. Senior jest osobą w pełni mobilną, choruje na demencję, inkontynencję, nadciśnienie. Podopieczna jest bardzo spokojną, cichą osobą, uśmiechniętą i wdzięczną za opiekę. Podopieczny lubi w ciągu dnia wyjść na spacer (wychodzi samodzielnie), przegląda swoje zbiory figurek i naczyń zebranych na pchlim targu. W ciągu dnia państwo głównie oglądają TV. Mieszkają w mieszkaniu w domu jednorodzinnym, nie ma dużo pracy, tylko podstawowe zadania gospodarstwa domowego. Na górze mieszka córka wraz z mężem. Oboje są sympatycznymi ludźmi, z poczuciem humoru, pomocnymi. Codziennie są 3 godziny pauzy, w ciągu dnia też sporo czasu wolnego. Opiekunka w tym czasie może zejść do swojego mieszkania z kuchnią, salonem, sypialnią i łazienką. Jest dostęp do internetu. Zlecenie jest spokojne i niewymagające a podopieczni to serdeczni i dobrzy ludzie. Szukamy opiekunki z dobrym niemieckim, może być osoba paląca.

DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:

  • Osobne mieszkanie
  • Internet

Stan podopiecznej (83 lat)

  • porusza się przy pomocy balkonika

Stan podopiecznego (81 lat)

  • demencja
  • nadciśnienie tętnicze
  • inkontynencja

  • doświadczenie w opiece
  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • zmiana pieluch/pieluchomajtek
  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości