Nr ofertyCP/20210812/0/H

Samotna seniorka z okolic Hanoweru od 22.08! 1500 eur! Spokojne, lekkie zlecenie!

  • Niemcy, Hanower
  • Podopieczna: 96 lat
  • Data dodania:12.08.2021

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na sprawdzone zlecenie do samotnej seniorki mieszkającej w domku jednorodzinnym w okolicy Hanoweru. Seniorka (ur.1925, wzrost: 155 cm, waga: ok. 65 kg ) ma przyznaną trzecią grupę niepełnosprawności, choruje na osteoporozę, reumatyzm i nadciśnienie. Podopieczna porusza się za pomocą balkonika, mimo wieku jest osobą radosną, chętnie rozwiązuje krzyżówki, korzysta z komputera, wysyła maile do znajomych lub gra w gry z Opiekunką. Noce przesypia, zakupy robi Opiekunka. Na miejscu do dyspozycji jest auto, prawo jazdy mile widziane.

  • Internet
  • Auto

Stan podopiecznej (96 lat)

  • nadciśnienie tętnicze
  • inkontynencja
  • osteoporoza
  • porusza się przy pomocy balkonika
  • reumatyzm
  • starcze osłabienie wzroku i słuchu

  • doświadczenie w opiece
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków

  • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
  • nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • gotowanie
  • wspólne spędzanie czasu
  • spacery
  • rozmowy
  • utrzymywanie mieszkania osoby podopiecznej w czystości

Formularz aplikacyjny

+48 530 843 127
+48 530 502 399

sms o treści: Michelle

+48 530843127