Szczegóły oferty pracy

Flaga Niemiec

Niemcy

Nr oferty:CP/20200930/05/N

OPIEKUNKA DLA SENIORKI MIESZKAJĄCEJ BLISKO POLSKIEJ GRANICY OD ZARAZ!

1550 Euro

miesięczne wynagrodzenie netto

Podopieczna

95 lat

Termin rozpoczęcia:

06.10.2020

Miejsce pracy:

Niemcy, Neubrandenburg

Czas kontaktu:

2 mc

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Data dodania:

30.09.2020

Szczegóły ogłoszenia

Seniorka (95 lat, wzrost 160 cm, waga 65 kg) cierpi na demencję, od 2 lat na niewydolność nerek, inkontynencję, osteoporozę, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Podopieczna z natury jest strachliwa, ze względu na demencję czasem trudno jej zrozumieć intencje drugiej osoby, dlatego najlepiej zostawić ją, żeby mogła się wyciszyć. Jest wdową, w przeszłości pracowała jako sprzedawczyni. Lubi dobrą kuchnię, świeże posiłki, chętnie je zupy. Wieczorami do pomocy przyjeżdża Pflegedienst. Córka, która mieszka w sąsiedniej miejscowości też chętnie wesprze opiekunkę w razie potrzeby. Podopieczna mieszka w mieszkaniu z osobnym pokojem, osobną łazienką oraz internetem dla opiekunki. Do dyspozycji jest też rower. 2 razy w tygodniu jest dodatkowy czas wolny (cały dzień). Potrzebna intensywna opieka ze względu na wysoki PG. Demencja- typ Alzheimera. Istnieje ryzyko upadku, pani porusza się na wózku, 4 razy dziennie transfer. Raz w nocy może się wybudzić- prosi, żeby ją przykryć, podać coś do picia (możliwy dodatkowy czas wolny). Sen od 20:00, pobudka o 7:00, w razie potrzeby zostawić seniorkę, żeby dłużej pospała. Pomoce- okulary, aparat słuchowy, poduszki żelowe, łóżko medyczne, pomoce do transferu, wózek, winda schodowa, materac antyodleżynowy, pampersy. Wieczorami do pomocy będzie PD, może pomagać też córka. Podopieczna korzysta w domu z fizjoterapii i ergoterapii. Z rana nie jest zbytnio komunikatywna, popołudniu czuje się już lepiej i chętniej nawiązuje kontakt. Jest strachliwa, zapominalska, sceptyczna, depresyjna, niespokojna, kapryśna. Nosi plastry przeciwbólowe. DO DYSPOZYCJI OPIEKUNKI:
 • Osobny pokój
 • Osobna łazienka
 • Rower
 • Internet
   

Stan podopiecznej (95 lat)

 • demencja
 • problemy z mówieniem
 • porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego
 • artroza
 • osteoporoza
 • częściowa niewydolność serca
 • stany depresyjne
 • inkontynencja
 • piąty stopień niepełnosprawności

Wymagane kwalifikacje

 • dobra znajomość języka niemieckiego
 • referencje
 • doświadczenie w opiece

lub
osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt:

Zapewniamy

Bezpieczną i legalną formę współpracy Atrakcyjne zarobki Wysokie dodatki i bonusy przez cały rok Opłacone składki ZUS Sprawdzone i indywidualnie dopasowane oferty Zakwaterowanie i wyżywienie Kompleksową organizację wyjazdu Elastyczne podejście Stałą opiekę i wsparcie koordynatora kontraktu

Jesteśmy agencją zatrudnienia, KRAZ nr 13247

Jeśli interesuje Cię ta oferta, skorzystaj z jednej z wymienionych powyżej form zgłoszenia. Możesz ponadto przesłać swoje zgłoszenie na adres e-mail rekrutacja@caringpersonnel.pl z podaniem nr referencyjnego oferty lub zgłoszenie otwarte, które pozwoli nam na rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego w przypadku nowych kandydatur. Zachęcamy do rejestracji w naszym serwisie, co znacząco ułatwia i skraca procedurę rekrutacji.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zastrzegamy sobie jednak prawo do odpowiedzi na wybrane z nich, co wynika z naszych starań o najlepsze dopasowanie wymagań w miejscu zatrudnienia do poszczególnych kandydatur.

Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Zapraszamy do kontaktu

Zostaw wiadomość, oddzwonimy do Ciebie

Odzwiedź nas w centrach rekrutacyjnych

Caring Personnel - centra rekrutacyjne
Centrum rekrutacyjne w Toruniu:

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń
(Nowy Arsenał, okolice Starego Miasta)

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
tel: +48 530 843 127

Centrum rekrutacyjne w Sosnowcu:

ul. 3 Maja 7
41-200 Sosnowiec

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
tel: +48 514 403 705

Centrum rekrutacyjne w Skarżysku-Kamiennej:

Legionów 122d pok. 104
26-110 Skarżysko-Kamienn

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny:
tel: +48 501 710 100

Mobilny punkt rekrutacyjny w Rzeszowie:

Rekrutacja mobilna

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
Prosimy o kontakt telefoniczny:

Zadzwoń lub wyślij sms
Biuro w Warszawie:

Biuro Obsługi Klienta

Wyślij wiadomość email

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * sa wymagane