Opieka Niemcy

Jako fundacja zapewniamy najwyższej jakości opiekę w Niemczech osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do rodzin, które potrzebują na co dzień wsparcia dla swoich najbliższych, którzy z jakiegoś powodu (na przykład wieku, choroby czy niepełnosprawności) nie są w stanie samodzielnie zadbać o siebie, o swój dom, ani o swoje codziennie sprawy, a jednocześnie pragną pozostać w swoim ukochanym domu rodzinnym.

Opieka Niemcy

Alternatywne rozwiązanie

Osoby starsze bardzo źle znoszą wszelkie zmiany w swoim życiu, nawet te najdrobniejsze, które dla dorosłych nie są w ogóle istotne. Seniorzy nie chcą także nawet myśleć o rozłące z bliskimi. A zmiana otoczenia z powodu koniecznej opieki może ich bardzo przygnębić, zwłaszcza gdy stan ich zdrowia nie wymaga tego, aby przebywali w szpitalu i byli z dala od swojej rodziny, przyjaciół, domu i dobrze im znanych miejsc. Doskonale rozumiemy osoby, które potrzebują codziennej opieki, ale także wiemy co myślą i co czują ich bliscy, którzy chcieliby im za wszelką cenę pomóc, ale nie mogą poświęcić im całego swojego czasu, ponieważ mają najczęściej na głowie swój dom, pracę, dzieci i także inne obowiązki – dlatego decydują się nie podejmować całkowitej opieki nad seniorem. Najczęściej wtedy pojawiają się wyrzuty sumienia, ale nie mają innego wyjścia. My zaś proponujemy inne, znacznie lepsze dla osoby starszej rozwiązanie, jakim jest prywatna opiekunka.

Opiekunka w domu

Oferujemy rozwiązanie, które zapewnia ogromny komfort, wygodę i, przede wszystkim, spędzenie godnie życia seniorom w ich własnym domu, gdzie dzięki opiekunce będą czuć się całkowicie swobodnie i zupełnie bezpiecznie. W takim wypadku spokój ducha mogą zachować także bliscy osoby starszej – oddanie członka rodziny pod opiekę wykwalifikowanego i troskliwego personelu to jedno z najlepszych rozwiązań na jakie można się zdecydować. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Nasze opiekunki i nasi opiekunowie to ściśle wyselekcjonowana grupa, która nie tylko jest doskonale wykształcona i posiada doświadczenie – a także charakteryzuje się najważniejszymi w takiej pracy cechami, czyli empatią, wyjątkową troską, cierpliwością, rzetelnością i pozytywnym podejściem do życia i do ludzi oraz chęcią udzielania pomocy innym i spędzania z nimi także swojego czasu.