Opieka Niemcy

Prowadzimy działalność jako fundacja, która zapewnia najwyższej jakości opiekę nad schorowanymi i często niepełnosprawnymi seniorami w Niemczech i Szwajcarii. Takie osoby bardzo często potrzebują częściowej lub całodobowej opieki i pomocy na co dzień. Swoje usługi, takie jak opieka Niemcy kierujemy przede wszystkim do rodzin, które potrzebują wsparcia dla swoich najbliższych, którzy z jakiegoś powodu (na przykład ze względu na wiek, przebyte bądź aktualne choroby lub niepełnosprawność) nie są w stanie samodzielnie zadbać o siebie, swój dom, ani o swoje codzienne sprawy, a jednocześnie pragną pozostać w swoim ukochanym domu rodzinnym. Pomoc ta może polegać na wsparciu w codziennych sprawach, dbaniu o higienę i wypełnianiu obowiązków domowych, takich jak robienie zakupów, przyrządzanie posiłków czy sprzątanie itp. Ponadto jesteśmy również agencją pracy i zajmujemy się poszukiwaniem opiekunów i opiekunek oraz zapewnieniem im w pełni bezpiecznej i atrakcyjnej pracy wyłącznie u sprawdzonych rodzin za granicą w Niemczech i Szwajcarii.

Opieka Niemcy

Nasze oferty – opieka Niemcy

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to najprawdopodobniej jesteś zainteresowany pracą w opiece w Niemczech. Nie mogłeś trafić lepiej! Oferujemy sprawdzone oferty, pełne bezpieczeństwo i pomoc koordynatora na miejscu, a także niezwykle atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Na podstronie z ofertami znajdziesz wszystkie nasze aktualne oferty pracy. W każdej z nich znajdują się wszelkie niezbędne informacje, takie jak:

  • przyszłe miejsce pracy (miejsce zamieszkania seniora / seniorów),
  • termin rozpoczęcia pracy i czas jej trwania,
  • wysokość wynagrodzenia,
  • szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia podopiecznego / podopiecznych,
  • wszystkie wymagania obowiązujące przyszłego opiekuna / przyszłą opiekunkę,
  • zakres obowiązków opiekuna / opiekunki,
  • co opiekunowi / opiekunce przysługuje na czas trwania opieki (osobny pokój z łazienką, internet, samochód). 

Po wyborze danej oferty można przesłać zgłoszenie online. W razie pytań, wątpliwości lub zainteresowania pracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź przesłania SMSa. Wszelkie dane potrzebne do kontaktu można znaleźć pod każdą ofertą.

Opieka Niemcy – branża przyszłości

Praca w opiece (Niemcy) staje się coraz popularniejszym wyborem wśród Polek i Polaków w różnym wieku. To obecnie jedna z branż z przyszłością. Dzieje się tak dlatego, że po prostu stale rośnie zapotrzebowanie na personel medyczny, który będzie mógł zająć się starszymi, schorowanymi i czasami niepełnosprawnymi osobami. Średnia wieku przeciętnego mieszkańca Europy stale rośnie, a coraz rzadziej można spotkać się z tradycyjnym modelem rodziny wielopokoleniowej. W takim domu mieszkało kilka pokoleń – dziadkowie, rodzice i dzieci. Kiedy seniorzy potrzebowali pomocy zajmowała się nimi najczęściej kobieta (żona syna lub córka), która nie pracowała, a całą rodzinę mógł utrzymać jej mąż. Dziś jednak panie, podobnie jak i mężczyźni, muszą pracować całe życie. Dzieci natomiast, gdy tylko osiągają pełnoletność najczęściej wyprowadzają się na studia, a potem poszukują własnego mieszkania. Opieka (Niemcy) nad seniorem przypada dziś więc najczęściej odpowiednio wykwalifikowanej i doświadczonej opiekunce / opiekunowi.

Alternatywne rozwiązanie

Osoby starsze bardzo źle znoszą wszelkie zmiany w swoim życiu, nawet te najdrobniejsze, które dla dorosłych nie są w ogóle istotne. Seniorzy nie chcą także nawet myśleć o rozłące z bliskimi. A zmiana otoczenia z powodu koniecznej opieki może ich bardzo przygnębić, zwłaszcza gdy stan ich zdrowia nie wymaga tego, aby przebywali w szpitalu i byli z dala od swojej rodziny, przyjaciół, domu i dobrze im znanych miejsc. Doskonale rozumiemy osoby, które potrzebują codziennej opieki, ale także wiemy co myślą i co czują ich bliscy, którzy chcieliby im za wszelką cenę pomóc, ale nie mogą poświęcić im całego swojego czasu, ponieważ mają najczęściej na głowie swój dom, pracę, dzieci i także inne obowiązki – dlatego decydują się nie podejmować całkowitej opieki nad seniorem. Najczęściej wtedy pojawiają się wyrzuty sumienia, ale nie mają innego wyjścia. My zaś proponujemy inne, znacznie lepsze dla osoby starszej rozwiązanie, jakim jest prywatna opiekunka.

Opiekunka w domu

Oferujemy rozwiązanie, które zapewnia ogromny komfort, wygodę i, przede wszystkim, spędzenie godnie życia seniorom w ich własnym domu, gdzie dzięki opiekunce będą czuć się całkowicie swobodnie i zupełnie bezpiecznie. W takim wypadku spokój ducha mogą zachować także bliscy osoby starszej – oddanie członka rodziny pod opiekę wykwalifikowanego i troskliwego personelu to jedno z najlepszych rozwiązań na jakie można się zdecydować. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Nasze opiekunki i nasi opiekunowie to ściśle wyselekcjonowana grupa, która nie tylko jest doskonale wykształcona i posiada doświadczenie – a także charakteryzuje się najważniejszymi w takiej pracy cechami, czyli empatią, wyjątkową troską, cierpliwością, rzetelnością i pozytywnym podejściem do życia i do ludzi oraz chęcią udzielania pomocy innym i spędzania z nimi także swojego czasu.

Sprawdź też:

Opiekunka Niemcy

Praca opiekunki w Niemczech

Opiekunka osób starszych Niemcy

Praca opieka Niemcy