Premia 1000 zł za polecenie

Przedstawiamy kolejną szansę na poprawę domowego budżetu! Premia w wys. 1000 zł brutto otrzymają każda Opiekunka, która poleci nam dwie Opiekunki gotowe do podjęcia współpracy do końca września 2018 r.

Zasady uzyskania PREMII 1000 zł:

  • Należy polecić 2 osoby gotowe do pracy jako Opiekunka Caring Personnel w terminie do 30. września 2018 roku przyjmując naszą ofertę bez modyfikacji oferowanego wynagrodzenia dla danego zlecenia.
  • Osoby polecone zawierają umowę z Caring Personnel i rozpoczynają świadczenie usług na terenie Niemiec do 30. września 2018 r. i pracują w ramach przyjętego zlecenia nieprzerwanie przez okres dwóch pełnych miesięcy.
  • Jeżeli z przyczyn niezależnych od Osoby poleconej zlecenie będzie trwało krótszy niż wymagany okres, to do końca grudnia 2018 r. należy przepracować pozostały okres w ramach innego zlecenia, przy czym nie może być ono krótsze niż 30 dni i trwać nieprzerwanie przez co najmniej ten okres.
  • Jeżeli przy zachowaniu powyższych warunków polecona Opiekunka przyjmie zlecenie na trzy miesiące i będzie je nieprzerwanie wykonywać przez ten okres, to premia za polecenie takiej osoby zostanie zwiększona o 100 zł.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem PREMII oraz osoby zainteresowane pracą Opiekunek i Opiekunów zapraszamy do zgłaszania się lub rejestracji na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że w ramach naszej umowy Opiekunki otrzymują standardowo wynagrodzenie w wysokości 400 zł brutto za każdorazowe polecenie nam Opiekunki.