Ochrona Państwa Danych Osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Caring Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-791) przy ul. Braci Wagów 20/40, adres e-mail: daneosobowe@caringpersonnel.pl, nr telefonu: +48 22 382 74 00;

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przetwarzania Państwa danych, mogą skontaktować się Państwo z Inspektorem Ochrony Danych: daneosobowe@caringpersonnel.pl;

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do proponowania Państwu ofert pracy.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko w takim zakresie, w jakim zostaną nam udostępnione i jedynie dla realizacji celu udostępnienia. Jeśli więc wyrażona przez Państwo zgoda dotyczy udziału w prowadzonej przez nas rekrutacji, to  Państwa dane wykorzystamy tylko do tego celu. Jeśli Państwo nawiążą z nami współpracę, to Państwa dane będą wykorzystywane do realizacji zawartej z nami umowy. W przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody, Państwa dane będą przetwarzane również w celu wysyłki treści marketingowych lub kontaktu telefonicznego. Podanie danych i zgoda na ich wykorzystywanie są dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Dla zaproponowania dopasowanej oferty, wstępne przetwarzanie danych osobowych może odbywać się w sposób zautomatyzowany.

Dane osobowe mogą być przetwarzane na podstawie zgody (np. udział w rekrutacji), lecz podstaw przetwarzania może być więcej.  Powodem uzasadniającym przetwarzanie danych osobowych może być konieczność realizacji zawartej umowy, konieczność ochrony interesów danej osoby, jak również realizacji obowiązków spoczywających na administratorze danych osobowych, tym samych wyrażenie zgody nie zawsze jest konieczne.

Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podmioty z nami współpracujące należące do Grupy Caring Personnel oraz inne podmioty, świadczące na naszą rzecz usługi informatyczne, telekomunikacyjne, marketingowe, logistyczne, które wspierają nas w naszej działalności. Podmioty te będą miały dostęp do Państwa danych tylko i wyłącznie w celu realizacji zadań związanych z proponowaniem ofert pracy lub realizowania celów marketingowych.

W przypadku wycofania danej zgody Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to wymagane przez obowiązujące przepisy prawa dotyczące przedawnienia roszczeń. Za wycofanie zgody uznajemy również brak zainteresowania naszą ofertą przez dłuższy czas.

Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@caringpersonnel.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 382 74 00 pisemnie lub osobiście w biurach Caring Personnel. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli uznają Państwo, że Państwa prawa w zakresie danych osobowych zostały naruszone, prosimy o zawiadomienie nas o tym. Dzięki temu będziemy mogli skutecznie chronić Państwa prawa. Są Państwo również uprawnieni do wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych do właściwego organu w zakresie ochrony danych osobowych, którego siedziba mieści się w Warszawie, 00-193,  przy ul. Stawki 2.

Zapraszamy do kontaktu

Zostaw wiadomość, oddzwonimy do Ciebie

Odzwiedź nas w centrach rekrutacyjnych

Caring Personnel - centra rekrutacyjne
Centrum rekrutacyjne w Toruniu:

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń
(Nowy Arsenał, okolice Starego Miasta)

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
tel: +48 530 843 127

Centrum rekrutacyjne w Sosnowcu:

ul. 3 Maja 7
41-200 Sosnowiec

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
tel: +48 514 403 705

Centrum rekrutacyjne w Skarżysku-Kamiennej:

Legionów 122d pok. 104
26-110 Skarżysko-Kamienn

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny:
tel: +48 501 710 100

Mobilny punkt rekrutacyjny w Rzeszowie:

Rekrutacja mobilna

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
Prosimy o kontakt telefoniczny:

Zadzwoń lub wyślij sms
Biuro w Warszawie:

Biuro Obsługi Klienta

Wyślij wiadomość email

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * sa wymagane