Warunki zatrudnienia

Specyfiką naszego działania jest szczególny sposób komunikacji ze wszystkimi stronami, które mają jakiekolwiek znaczenie dla jakości oferowanych naszym klientom usług. Świadcząc opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi zależy nawarunki zatrudnienia m na zadowoleniu klientów ze sposobu w jaki zajmujemy się naszymi podopiecznymi, natomiast jako agencja zatrudnienia zabiegamy o to, aby zabezpieczyć naszemu personelowi odpowiednie warunki i standardy pracy. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że szacunek wobec pracowników przekłada się na ich stosunek do pracy i tym samym do podopiecznych, którymi się zajmują.

Idealny pracownik – warunki zatrudnienia

Trudno nam sobie wyobrazić sytuację, w której niezadowolony pracownik przykłada się należycie do wykonywania swoich obowiązków. Tu powstaje dylemat, jak można być zadowolonym z pracy, skoro istotnym czynnikiem wpływającym na satysfakcję z pracy jest wynagrodzenie. My rozwiązujemy to prostymi metodami, przede wszystkim poprzez odpowiednie wynagradzane za wykonywaną pracę. To jednak nie wystarcza. Odpowiednie wynagrodzenie trafić musi do osoby, która jest pracowita, rzetelna, troskliwa, empatyczna oraz posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Wymienione cechy nie stanowią zamkniętej listy. Ogół cech, które bierzemy pod uwagę stanowi opis osobowości naszego pracownika oraz jego kompetencji zawodowych.

warunki zatrudnieniaOpiekunka osób starszych w Niemczech

Opiekunki i opiekunowie Caring Personnel stanowią nasze najcenniejsze aktywa. To oni opiekując się na co dzień osobami wymagającymi wsparcia świadczą o nas jako organizacji, tym większe ma to znaczenie, że ich zawodowa aktywność odbywa się w domach podopiecznych lub w okolicy ich miejsca zamieszkania, czyli zwykle z dala od siedziby firmy. Zabiegamy więc o to, aby nasze opiekunki i nasi opiekunowie stanowili świadomą grupę osób, które wspólnie z nami dążą do utrzymania wysokiej jakości, doceniając tym samym fakt, że nie czynią tego bezinteresownie. Duży szacunek jaki mamy dla osób, które z oddaniem i troską poświęcają swój czas i energię, by pomóc innym przekłada się na oferowane przez nas wynagrodzenie.

Kandydaci

Powyższe ma jednak pewne negatywne skutki, mianowicie nie każda osoba jest w stanie sprostać naszym wymaganiom. Również części osób może nie odpowiadać fakt, że chcemy dokładnie poznać kandydatów na członków naszego personelu. Nie zniechęca to nas, przeciwnie, cieszymy się z faktu, że mimo wszystko są osoby gotowe podjąć wyzwanie udowodnienia swojej wartości rynkowej i zacząć współpracę wymagającym partnerem jakim jesteśmy.

Zapraszamy do kontaktu

Zostaw wiadomość, oddzwonimy do Ciebie

Odzwiedź nas w centrach rekrutacyjnych

Caring Personnel - centra rekrutacyjne
Centrum rekrutacyjne w Toruniu:

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń
(Nowy Arsenał, okolice Starego Miasta)

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
tel: +48 530 843 127

Centrum rekrutacyjne w Sosnowcu:

ul. 3 Maja 7
41-200 Sosnowiec

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
tel: +48 514 403 705

Centrum rekrutacyjne w Skarżysku-Kamiennej:

Legionów 122d pok. 104
26-110 Skarżysko-Kamienn

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny:
tel: +48 501 710 100

Mobilny punkt rekrutacyjny w Rzeszowie:

Rekrutacja mobilna

e-mail: rekrutacja@caringpersonnel.pl
Prosimy o kontakt telefoniczny:

Zadzwoń lub wyślij sms
Biuro w Warszawie:

Biuro Obsługi Klienta

Wyślij wiadomość email

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * sa wymagane